Карате

Карате

Карате (з японської — «шлях порожньої руки») — японське бойове мистецтво, створене кілька століть назад жителями Окінави, найбільшого острова архіпелагу Рюкю, для боротьби з іноземними загарбниками.

Існує безліч стилів цього єдиноборства, але основних напрямків кілька: карате-до, кемпо, карате-дзюцу і спортивне карате. У навчанні карате сильний акцент робиться на розвитку духу і психологічній підготовці. Філософія карате виражається в ємних запам’ятовувальних афоризмах, наприклад, «Як тільки перестаєш гребти, тебе відносить назад». Інший афоризм: «Істинний каратека не той, хто без вагань вступає в сутичку, а той, хто вміє піти від сутички», — підкреслює, що мета карате, в першу чергу, — оборона, а не напад.

Карате Кіокушин — це вершина бойових мистецтв. Для тих, хто вивчає, пізнає і вибрав шлях Кіокушин карате — очевидна справжня міць, сила, прихована всередині цього мистецтва. Кіокушин — відомий як найсильніший вид карате, що характеризується простотою і ефективністю прийомів. Навчання карате Кіокушин — наука і філософія. У перекладі Кіокушинкай означає «Союз шукачів абсолютної істинни» — це скоріше життєвий шлях, ніж спорт, метою якого є граничний розвиток духовних і фізичних можливостей людини. Найвищою метою карате є не просто фізичний розвиток, а розвиток кращих якостей людини в цілому.

Графік тренувань: вівторок і четвер о 16:00

Тренер: Ігор Синяков