Dzen йога

Це практика гімнастики йогів, заснована на методичних розробках А.В. Сідерського.

Головною особливістю цього напрямку є адаптація тренувальної техніки хатха-йоги під сучасну західну людину з властивим йому менталітетом і будовою тіла.

Основне завдання цього напряму — досягнення стану тиші розуму, і як наслідок, вивільнення колосальної кількості енергії, яка витрачається на ментально-емоційний шум, і її подальше використання в творчих і інших конструктивних цілях. Також серед додаткових позитивних ефектів від регулярної практики варто виділити удосконалення та гармонізацію структури тіла, усвідомлення сліпих зон і поліпшення функціональних можливостей тіла.

Dzen yoga включає в себе різні дихальні і тренувальні режими, що робить цю практику універсальною, здатною вирішити різноманітні потреби: терапевтичного, загальнорозвиваючого і психофізичного характеру.

Завдяки широкій варіативності побудови тренувань, людина з будь-яким рівнем підготовки може знайти для себе відповідний тип занять, які організовані за принципом «від простого до складного», що дає практикуючому можливість просуватися за рівнями складності максимально природньо і безпечно.

765qwerty765